Kullanıcılarımızın Bilgilendirilmesi

Konu: Lisanssız/Yetkisiz Faaliyet Gösteren İşletmelerDaha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu

Faturakom Ödeme Hizmetleri A.Ş., 27 Haziran 2013 tarihli 6493 sayılı ÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİ, ÖDEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA KURULUŞLARI hakkındaki kanun ve ilgili kanunun; 27 Haziran 2014 tarihli Yönetmelik ve Tebliğ kapsamında, faaliyet göstermek adına 15.06.2015 tarihinde kurulmuş, 05.04.2016 tarihinde faaliyet iznini almıştır.

Faturakom Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi olarak birinci amacımız kaliteden ödün vermeden son noktaya kadar hizmetlerimizi devam ettirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Öncelikli hedefimiz birimlerimizde olabildiğince yaratıcı, değişik alternatifler kullanmak,dinamik performanslar sunmak, titiz bir ekip çalışması ile temsilcilerimize en iyisini sunmaktır.''ÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİ, ÖDEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA KURULUŞLARI HAKKINDA KANUN' incelemek için tıklayın.

1. Uluslararası Bankacılık Kongresi

04 – 05 Mayıs 2018 tarihlerinde Başkent Üniversitesi ‘ nin ev sahipliğinde 1. Uluslararası Bankacılık Kongresi düzenlenmiştir. Destek sponsorluğunu üstlendiğimiz kongreye Yönetim Kurulu Başkanımız ve Genel Müdürümüz katılmışlardır.

Fotoğrafları İncelemek İçin Tıklayın.